Innowacyjna droga naturalnego oczyszczania

Toksyny kumulujące się w ludzkim organizmie pochodzą z nawozów sztucznych oraz konserwantów zawartych w pokarmie, który spożywamy a  także zanieczyszczonego powietrza, którym oddychamy, Mogą również tworzyć się jako produkt uboczny przemiany materii w naszym organizmie. Rezultatem gromadzenia się toksyn jest pogorszenie się zdrowia, co objawia się ogólnym osłabieniem, wszelkiego rodzaju bólami, czy schorzeniami.
Tak więc regularne usuwanie toksyn z naszego organizmu jest bardzo ważne dla zachowania dobrego zdrowia.

To-Plan®
jest rewolucyjnym, produktem pochodzącym z Japonii. Występuje w postaci plastrów, w których zastosowano ocet drzewny i bambusowy (pyroligenous acid). Po wielu latach studiów nad długowiecznością i żywotnością drzew, naukowcy japońscy odkryli, że dokładnie destylowany ocet drzewny posiada szczególne właściwości oczyszczające.
Dalsze badania doprowadziły do wyprodukowania plastrów naturalnie oczyszczających To-Plan®

Łatwe i  skuteczne w użyciu To-Plan® nakleja się przed snem na podeszwową stronę stopy i pozostawia na 8 do 10 godzin. Rezultat jest widoczny i odczuwalny już po pierwszym zastosowaniu. Ocet drzewny usuwa toksyny przez skórę stopy, co możemy zaobserwować po zdjęciu plastra, który z suchego, piaskowego zmieni się w  wilgotny, brązowo - popielaty.

To-Plan®
efektywnie oczyszcza organizm w czasie Twojego snu!


      dalej >>


2012 © To-Plan