Jak używać To-Plan®

1. Umyj dokładnie stopy i upewnij się, że nie ma na nich skaleczeń, otwartych ran czy stłuczeń w miejscu, gdzie mają być umieszczone plastry.
2. Oderwij papier zabezpieczający przylepiec.3. Wyjmij plaster z woreczka foliowego i naklej na przylepcu tak, aby strona
z nadrukiem znalazła się po stronie przylepca.
4. Oderwij pozostałą na przylepcu część papieru.
5. Przyklej plaster do środkowej części stopy.
6. Powtórz powyższe czynności i przyklej drugi plaster na drugą stopę.
Aby zabezpieczyć plaster przed odklejeniem się w czasie snu można założyć na nogi skarpety.
7. Pozostaw plastry na obu stopach na okres 8-10 godzin. Taki czas daje gwarancję najefektywniejszego działania plastrów.
8. Po wskazanym czasie odklej plastry. Na stopach pojawi się przezroczysty, klejący się płyn, a plastry zmienią kolor na brązowy lub szary w zależności od ilości toksyn wyeliminowanych z organizmu. Umyj stopy.

W miarę stosowania kolor plastra powinien stawać jaśniejszy, gdyż zmniejsza się ilość toksyn w organizmie. To-Plan® najlepiej używać przynajmniej raz w miesiącu przez 4-5 kolejnych nocy.
Plastry To-Plan® nie są polecane dla dzieci, kobiet w ciąży i osób
uczulonych na którykolwiek ze składników.
Główna detoksykacja odbywa się przez naklejenie plastra na spodzie stopy. Można je także nakleić w bolących miejscach: na kostki, kolana, górną i dolną część pleców w celu złagodzenia konkretnie umiejscowionego bólu.<< wstecz     dalej >>


2012 © To-Plan